Citroën C-Car  >  Akce a novinky

KDE NÁS NAJDETE?
Citroën C-Car
Mostní 749
278 01  Kralupy n. Vlt.

tel.: +420 315 728 038 (prodej)
tel.: +420 315 728 048 (servis)
fax: +420 315 741 942
e-mail: citroen@c-car.cz

Akce a novinky

KLIMATIZACE ZDARMA PRO UŽITKOVÉ VOZY


Vážení zákazníci,


k užitkovým vozům Citroën nyní dostanete zdarma akční pakety s klimatizací. Na nic nečekejte :-) a přijďte do našeho salonu.


Bonus za starý vůz 10-25tis.,  financování vozu výhodným úvěrem PSA Finance s bonusem 40tis., nebo 0% navýšením až na 36 měsíců.


Je pro Vás nabídka nepřehledná? Nabízíme Vám naši záruku nejvýhodnějšího řešení - rádi Vám poradíme a vybereme podle Vašich požadavků pro Vás tu nejvýhodnější nabídku z našich vozů. Přijďte se poradit.


Těšíme se na Vás, kolektiv C-Car s.r.o.


KLIMATIZACE ZDARMA PRO UŽITKOVÉ VOZY

SLEVY NA DÍLY AŽ 25% PODLE STÁŘÍ VOZU, ZIMNÍ PNEU SE SLEVOU 15 AŽ 40%, PNEUHOTEL


-          ZIMNÍ  PNEUMATIKY SE SLEVOU 15 AŽ 40%  z doporučených cen, konkurujeme zavedeným e-shopům a přitom vše pořídíte bezpečně, se zárukou, na jednom místě, s  jistotou dodání vč. montáže.


-          JIŽ DRUHÝ ROK NABÍZÍME PNEUHOTEL - žádná dřina s Vašimi pneu, žádné mytí doma. Za 589,- Kč Vám na sezonu uskladníme Vaše letní nebo zimní  kola (nebo jen pneumatiky) včetně opláchnutí nečistot před uskladněním.


 


Nabízíme pneu téměř všech značek (nedoporučujeme čínské výrobce - pozor na napodobeniny, např. místo Goodrich je čínský výrobce Goodride apod.),hlavně zn. NOKIAN, Michelin, Kléber , BF Goodrich aj....  


Pro nezávaznou nabídku cen nás kontaktujte na tel. 315 728 048, jsme tu pro Vás!


 


-          originální hliníkové disky Citroen za zvýhodněné akční ceny se slevou 30%


-          dále nabízíme zvýhodněné ceny na originálního příslušenství


-          sleva 20% na tažná zařízení

-          sleva 25% na střešní nosiče a boxy 


-          NA VOZY STARŠÍ  5LET  NABÍZÍME SLEVU 10% z ceny práce a nově tzv. EURODÍLY , což jsou díly dovezené přímo z Citroen Francie, kvalitativně podobné prvovýrobě a s cenou nižší o cca 30% . Hlavně jde o , spojky, výfuky, startéry, alternátory, tlumiče pérování, chladiče, brzdové kotouče, destičky, apod.


 


-     SLEVY AŽ 25% NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%.SLEVY NA DÍLY AŽ 25% PODLE STÁŘÍ VOZU, ZIMNÍ PNEU SE SLEVOU 15 AŽ 40%, PNEUHOTEL

NOVÝ MODEL C4 PICASSO DRŽITEL OCENĚNÍ ZLATÝ VOLANT


Vážení zákazníci,


Citroën C4 Picasso získal „Zlatý volant"CITROËN C4 Picasso získal cenu „Das Goldene Lenkrad (Zlatý volant v roce 2013 - při uvedení na trh)" v kategorii MPV. Tuto cenu udělují každoročně německé magazíny „Bild am Sonntag" a „Auto Bild" ve spolupráci s evropskými mutacemi časopisu „Auto Bild". Cena je určena pro obě verze MPV CITROËN (pěti a sedmimístnou), které od svého uvedení na trh registrují již téměř 43 000 objednávek.


dovolujeme si Vás pozvat do našeho salonu. Přijďte si k nám prohlédnout a vyzkoušet tento prostorný vůz nabitý novými technologiemi. Za zmínku stojí například zcela nová podvozková platforma zaručující perfektní jízdní vlastnosti, zadní 3D světlomety, nebo ovládání základních funkcí vozu dotykovým displejem. Ke každému objednanému vozu C4 Picasso Technospace obdržíte malý dárek. Pro bližší informace kontaktujte naše prodejní oddělení.


VYMĚŇTE STARÝ VŮZ ZA NOVÝ S BONUSEM PROTIÚČET


Vážení zákazníci,


vybrané vozy u nás zakoupíte za velmi výhodné ceny. VYPLATÍME FÉROVOU CENU za Váš starý vůz a k akční slevě nového vozu Citroen PŘIDÁME BONUS 10-40tis. (platí pro C1,C3,C3 Picasso,C-Elysée,C4,C4 Picasso, Berlingo a nově i pro C5 a řadu DS).


Aktuální nabídku naleznete v sekci "Jinak zvýhodněné a předváděcí vozy" - viz: http://www.c-car.cz/jinak-zvyhodnene-predvadeci-vozy.php , nebo kontaktujte naše prodejní oddělení.


Vyber mi Citroën

Vážení zákazníci, nyní máte možnost nově porovnat vozy Citroën s jinými značkami vozů. Neváhejte a přesvědčte se o přednostech našich vozidel na: www.vybermicitroen.cz


Jednotlivá porovnání jsou připravena nezávislým portálem vybermiauto.cz

Vyber mi Citroën

Nový vzhled naší provozovny

Vážení zákazníci,


na přelomu roku 2012 naše provozovna prodělala několik změn. Změnil se jednak exteriér autosalonu dle standardu pro nový image značky Citroën, dále jsme upravili vnitřní prostředí. Věříme, že jsme pro Vás připravili ještě příjemnější prostředí.

Prodáváme nejvíce vozů od pražského Václaváku až po severní Čechy


Úspěchy našeho prodeje:

I v letech 2013 a 2014 jsme potvrdili, že stále patříme mezi největší prodejny. Nikdo se neudrží stále úplně na špici, ale 5. místo v Čechách a 11. i s Moravou (z celkem více jak 50-ti dealerství) bereme a soupeřům nedáme klid :-). 

V KVALITĚ SERVISU JSME 3. V ČECHÁCH A 5. I S MORAVOU (přičemž na 1. místo ztrácíme jen 2,5%)


Úspěchy našeho prodeje potvrzeny i v roce 2011 a 2012. Opět jsme prodali nejvíce nových vozů Citroën v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy.Patříme mezi 3 prodejny s největším prodejem nových vozů Citroën v Čechách. Celkově pak s Moravou mezi 7 největších prodejen z cca 50-ti. Jsme totiž dostatečně velcí, abychom měli širokou nabídku vozů (skladem u nás běžně máme 50 vozů) a dostatečně malí, abychom fungovali efektivně. Toto nám umožňuje vytvářet pro Vás nejvýhodnější nabídky cen nových vozů a služeb servisu.


Situace v prodeji stabilizovaná, stále jsme lídři :  v r. 2009 i 2010 jsme v naší prodejně v Kralupech n.V. opět prodali nejvíce nových vozů Citroen v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy!


Další úspěchy našeho prodeje :  v r. 2008 jsme v naší prodejně v Kralupech n.V. prodali nejvíce nových vozů Citroen v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy!


Úspěchy našeho servisu:


Rok 2012: podle výzkumu dovozce vozů Citroen v ČR jsme tentokrát 4-tí  v hodnocení celkové spokojenosti kientů a opět ztrácíme na první 3 místa pouze 1-2%.


Rok 2010 a 2011: držíme pozice, jsme opět 5-tí s celkovou spokojeností klientů, přičemž na první 3 místa ztrácíme pouze 1-2%.


Rok 2009: jsme opět leadři. 5-tí s celkovou spokojeností klientů, přičemž na první 3 místa ztrácíme pouze 2%.


Rok 2008: mj. v průzkumu dovozce vozů Citroen v ČR v r.2008, máme nejvíce spokojených klientů s cenou opravy v našem servisu - nemusí to však vždy znamenat jen nejnižší cenu dílu či hod.sazby. U nás však zaplatíte vždy jen to co musíte, poctivě dodržujeme časové normy a řadu úkonů a nákladů běžně neúčtujeme (např. paušály za likvidaci dílů, drobný spotřební materiál a mazací tuky a další, cenu navyšující položky). V kvalitativních kritérií a spokojenosti zákazníků udržujeme nadále přední pozice, jsme vždy max. do 5-tého místa. Hodnocení klietů tedy potvrdilo, že u nás dosáhnete nejlepší poměr cena / výkon.


Rok 2006: Dovozce vozů Citroen v ČR, také pravidelně hodnotí dealery podle plnění prodejních a kvalitativních kritérií, tzv.VIP CLUB CITROEN a naše společnost se zde umístila na 1.místě. (hodnocení za 1/2, roku 2006).


Rok 2005: Dovozce vozů CITROËN ČR, nechal u nezávislé, renovované agentury GFK PRAHA, provést průzkum spokojenosti zákazníků s jednotlivými dealery vozů CITROËN v ČR. Na otázku celková spokojenost s dealerem, odpověděli procentuelně nejvíc, zcela spokojen, právě naši zákazníci (hodnocení za 1/2 roku 2005, avšak i v dalším období jsme se vždy umístili v tzv. první pětce). Děkujeme a vynasnažíme se i nadále být nejlepší.


Uvědomujeme si, že jedině spokojenost a přízeň našich zákazníků nám dovolí zastupovat tuto šarmantní francouzkou značku, jakou Citroën je, i v daleké budoucnosti a uděláme pro Vaši spokojenost maximum. 


Charitativní činnost


Aktualizováno: Celkem jsme na charitativní účely věnovali již více než 280 000,- Kč. Děkujeme, za  Vaši přízneň, což nám také umožnilo tyto dary věnovat, je to i Váš příspěvek.

2015 : z chráněné dílny ÚSP Snědovice (jenž je spádovou oblastí pro dospělé z celé ČR) jsme zakoupili několik dřevěných "houpacích" koníků, úhrnem za 24.000,- a rozdali jsme je na konci roku 2015 k vybraným novým vozům. Pár jich ještě  zbylo a rozdáme je - optejte se, k novému vozu ho můžete získat i Vy (podmínkou je krom Vašeho zájmu i malé dítě v rodině)

2014 : přiznáváme se, dali jsme si pauzu (i proto, že jsme dlouho váhali co smysluplného vybrat)


 • 2013: Opět jsme věnovali finanční dar nadaci Terezy Maxové ve výši 25.000,- Kč, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz).  Mj. jsme vždy později uvedeni ve složce Vaše pomoc, Dárci a partneři. Vzhledem k tomu, že přípěvky zasíláme na konci roku, bývá to podle aktualizace zařazeno v současném, či minulém roce. 
 • 2011: Opět jsme věnovali finanční dar nadaci Terezy Maxové ve výši 25.000,- Kč, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz). 
 • 2010: I v této ekonomicky složité době jsme opět věnovali finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč, informace, příspěvky, či kontakty najdete na www.fod.cz.
 • 2009: Finanční dar 25000,- Kč jsme věnovali nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz) .
 • 2008: Opět jsme věnovali finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč, informace, příspěvky, či kontakty najdete na www.fod.cz.
 • 2007: Finanční dar 25000,- Kč jsme rozdělili mezi Dětský domov v Kralupech nad Vltavou(více info na www.detskydomovkralupy.ic.cz) a na pomoc dětem do nadace Naše dítě (více na www.nasedite.cz).
 • 2006: Poskytli jsme finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč. Tento fond se stará o opuštěné a týrané děti a mj. provozuje tzv. KLOKÁNKY- informace či kontakty najdete na www.fod.cz. (Dar z roku 2006 byl podle aktualizace zařazen na www.fod.cz do roku 2007).
 • 2005: Přispěli jsme i na Pakistánské děti postižené zemětřesením na konci roku 2005, informace či kontakty na možné příspěvky najdete na www.handforhelp.cz.
 • 2004: Pro Arcidiecézní charitu Praha, s tzv. "Domem na půl cesty" v Minicích u Kralup n.Vlt, jsme zdarma zakoupili a zapůjčili vůz Citroën SAXO. Dům na půl cesty pomáhá dětem z dětských domovů, kteří dovršili věk 18 let a stát se o ně dovršením tohoto věku přestává dále starat, zařadit se do běžného života - dostudovat, najít práci atd.

   

 • Citroën Roadshow Mělník 16.09.2017


  Rezervujte si testovací jízdu a vyzkoušejte skvělé a pohodlné vozy Citroën. Jaké modely budete mít k dispozici? Otestujte si letošní novinku, vůz Citroën C3 s integrovanou kamerou ConnectedCAM a prvky Advanced Comfort, nepřehlédnutelný model C4 Cactus s ochrannými prvky Airbump, k testovaní budete mít též osvědčené MPV C4 Picasso včetně 7 místné verze Grand C4 Picasso. Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu? V naší nabídce vozů bude i velkoprostorový Citroën SpaceTourer ve verzi Business Lounge.

  Nebudou však chybět ani populární zavedené modely jako je rodinný vůz Berlingo Multispace a C-Elysée.  Citroën Roadshow Mělník 16.09.2017

  Citroën nabízí šrotovné až 120 000Kč!  Značka Citroën přichází na český trh s ojedinělou nabídkou, která svou výhodností delace převyšuje tradiční akční ceny či prémie za výkup ojetých vozů protiúčtem. Díky šrotovnému od Citroënu totiž u vybraných modelů této značky získá zákazník slevu až 120 000 Kč. Francouzská značka chce touto aktivitou pomoci zvrátit nepříznivý trend stárnutí českého vozového parku, který aktuálně činí 15 let, a jít tak ostatním příkladem. 

  Různá zvýhodnění při odevzdání dosluhujícího či ojetého vozu jsou u českých prodejců poměrně běžná, ale výhoda pro zákazníka se pohybuje v řádech nižších desítek korun. Šrotovné od Citroënu je však výrazně vyšší a činí koupi nového vozu opravdu dostupnější. Za příklad může v tuzemsku posloužit velmi oblíbený model Citroën Berlingo Multispace Shine 1,6 BlueHDi 100 s manuální převodovkou díky šrotovnému od Citroënu zvýhodněn až o 120 000 Kč. Zákazník tak při splnění jednoduchých podmínek šrotovnému zaplatí zcela nové dieselové Berlingo oproti původní ceníkové ceně 524 800 Kč pouze 404 800 Kč.

  Jak poznáte, jako normu Vaše auto splňuje?
  Označení emisní normy Vašeho vozidla najdete ve velkém technickém průkazu v kolonce ,,Emise" případně ,,Směrnice EHS/ES č." nebo ,,EHK". Převodní tabulky viz DALŠÍ INFORMACE.

  Je finanční bonus, který poskytujeme v rámci akce šrotovné pro všechny modelky stejný? Nikoliv! Liší se podle typu vozu:

  • C1 = 30 000 Kč
  • C3 = 30 000 Kč
  • C-Elysée = 30 000 Kč
  • C3 Picasso = 45 000 Kč
  • C4 = 50 000 Kč
  • C4 Cactus = 75 000 Kč
  • C4 Picasso/Grand C4 Picasso = 100 000 Kč
  • Berlingo (podle verze) = 100/110/120 000 Kč 

  Rádi byste do konce roku pořídili nový vůz, ale nemáte doma žádný vrak ani jiné auto protiúčtem? Máte nárok na nějakou slevu? Naši prodejci Vám nabídnou alternativní program EKOLOGICKÝ BONUS, který je o 10 až 20 tisíc nižší než čisté šrotovné.

  Akce se nevztahuje na modelové řady C5 a SpaceTourer!  

  Aktuální nabídku naleznete v sekci: http://www.c-car.cz/jinak-zvyhodnene-predvadeci-vozy.php , nebo kontaktujte naše prodejní oddělení.

  DALŠÍ INFORMACE

  Citroën nabízí šrotovné až 120 000Kč!

  POZOR změna otevírací doby 7:30-17:00 POZOR
  Na přání mnohých z Vás, kdy jste požadovali dřívější ranní příjem vozů, jsme upravili otevírací dobu po-pá na 7:30h.

  Abychom celodenní zátěž zvládli v max. kvalitě pro Vás, odpoledne jsme ji upravili na 17:00h (není problém přijet k nám 15min. před koncem prac. doby).

  So 7:30-11:30h.

  V našem sortimentu naleznete tyto vozy: Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen Berlingo, Citroen Jumper, Citroen Jumpy
  © 2008 Citroën C-Car, Všechna práva vyhrazena.   |   Odkazy   |   Created by FlexWeb