Citroën C-Car  >  Akce a novinky

KDE NÁS NAJDETE?
Citroën C-Car
Mostní 749
278 01  Kralupy n. Vlt.

tel.: +420 315 728 038 (prodej)
tel.: +420 315 728 048 (servis)
fax: +420 315 741 942
e-mail: citroen@c-car.cz

Akce a novinky

KLIMATIZACE ZDARMA PRO UŽITKOVÉ VOZY


Vážení zákazníci,


k užitkovým vozům Citroën nyní dostanete zdarma akční pakety s klimatizací. Na nic nečekejte :-) a přijďte do našeho salonu.


Bonus za starý vůz 10-25tis.,  financování vozu výhodným úvěrem PSA Finance s bonusem 40tis., nebo 0% navýšením až na 36 měsíců.


Je pro Vás nabídka nepřehledná? Nabízíme Vám naši záruku nejvýhodnějšího řešení - rádi Vám poradíme a vybereme podle Vašich požadavků pro Vás tu nejvýhodnější nabídku z našich vozů. Přijďte se poradit.


Těšíme se na Vás, kolektiv C-Car s.r.o.


KLIMATIZACE ZDARMA PRO UŽITKOVÉ VOZY

SLEVY NA DÍLY AŽ 25% PODLE STÁŘÍ VOZU, PNEU SE SLEVOU 25 AŽ 40%, PNEUHOTEL


-     PNEUMATIKY SE SLEVOU 25 AŽ 40%  z doporučených cen, konkurujeme zavedeným e-shopům a přitom vše pořídíte bezpečně, se zárukou, na jednom místě, s  jistotou dodání vč. montáže.


-     NABÍZÍME PNEUHOTEL - žádná dřina s Vašimi pneu, žádné mytí doma. Za 987,- Kč Vám na sezonu uskladníme Vaše letní nebo zimní  kola (nebo jen pneumatiky) včetně opláchnutí nečistot před uskladněním.


 


Nabízíme pneu téměř všech značek (nedoporučujeme čínské výrobce - pozor na napodobeniny, např. místo Goodrich je čínský výrobce Goodride apod.),hlavně zn. NOKIAN, Michelin, Kléber , BF Goodrich aj....  


Pro nezávaznou nabídku cen nás kontaktujte na tel. 315 728 048,                  jsme tu pro Vás!


 


-          originální plechové + AL disky Citroen za zvýhodněné akční       ceny se slevou 10%


-          dále nabízíme zvýhodněné ceny na originálního příslušenství


-          sleva 10% na originální stěrače


 


-     NA VOZY STARŠÍ  5LET  NABÍZÍME SLEVU 10% z ceny práce a nově tzv. EURODÍLY , což jsou díly dovezené přímo z Citroen Francie, kvalitativně podobné prvovýrobě a s cenou nižší o cca 30% . Hlavně jde o spojky, výfuky, startéry, alternátory, tlumiče pérování, chladiče, brzdové kotouče, destičky, apod.


 


-     SLEVY AŽ 25% NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%.

SLEVY NA DÍLY AŽ 25% PODLE STÁŘÍ VOZU, PNEU SE SLEVOU 25 AŽ 40%, PNEUHOTEL

NOVÝ MODEL C4 PICASSO DRŽITEL OCENĚNÍ ZLATÝ VOLANT


Vážení zákazníci,


Citroën C4 Picasso získal „Zlatý volant"CITROËN C4 Picasso získal cenu „Das Goldene Lenkrad (Zlatý volant v roce 2013 - při uvedení na trh)" v kategorii MPV. Tuto cenu udělují každoročně německé magazíny „Bild am Sonntag" a „Auto Bild" ve spolupráci s evropskými mutacemi časopisu „Auto Bild". Cena je určena pro obě verze MPV CITROËN (pěti a sedmimístnou), které od svého uvedení na trh registrují již téměř 43 000 objednávek.


dovolujeme si Vás pozvat do našeho salonu. Přijďte si k nám prohlédnout a vyzkoušet tento prostorný vůz nabitý novými technologiemi. Za zmínku stojí například zcela nová podvozková platforma zaručující perfektní jízdní vlastnosti, zadní 3D světlomety, nebo ovládání základních funkcí vozu dotykovým displejem. Ke každému objednanému vozu C4 Picasso Technospace obdržíte malý dárek. Pro bližší informace kontaktujte naše prodejní oddělení.


VYMĚŇTE STARÝ VŮZ ZA NOVÝ S BONUSEM PROTIÚČET


Vážení zákazníci,


vybrané vozy u nás zakoupíte za velmi výhodné ceny. VYPLATÍME FÉROVOU CENU za Váš starý vůz a k akční slevě nového vozu Citroen PŘIDÁME BONUS 10-40tis. (platí pro C1,C3,C3 Aircross,C-Elysée,C4 Cactus, C4 Spacetourer, Berlingo a nově i pro C5 Aircross).


Aktuální nabídku naleznete v sekci "Jinak zvýhodněné a předváděcí vozy" - viz: http://www.c-car.cz/jinak-zvyhodnene-predvadeci-vozy.php , nebo kontaktujte naše prodejní oddělení.Vyber mi Citroën

Vážení zákazníci, nyní máte možnost nově porovnat vozy Citroën s jinými značkami vozů. Neváhejte a přesvědčte se o přednostech našich vozidel na: www.vybermicitroen.cz


Jednotlivá porovnání jsou připravena nezávislým portálem vybermiauto.cz

Vyber mi Citroën

Nový vzhled naší provozovny

Vážení zákazníci,


na přelomu roku 2012 naše provozovna prodělala několik změn. Změnil se jednak exteriér autosalonu dle standardu pro nový image značky Citroën, dále jsme upravili vnitřní prostředí. Věříme, že jsme pro Vás připravili ještě příjemnější prostředí.

Prodáváme nejvíce vozů od pražského Václaváku až po severní Čechy


Úspěchy našeho prodeje:

I v letech 2013 a 2014 jsme potvrdili, že stále patříme mezi největší prodejny. Nikdo se neudrží stále úplně na špici, ale 5. místo v Čechách a 11. i s Moravou (z celkem více jak 50-ti dealerství) bereme a soupeřům nedáme klid :-). 

V KVALITĚ SERVISU JSME 3. V ČECHÁCH A 5. I S MORAVOU (přičemž na 1. místo ztrácíme jen 2,5%)


Úspěchy našeho prodeje potvrzeny i v roce 2011 a 2012. Opět jsme prodali nejvíce nových vozů Citroën v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy.Patříme mezi 3 prodejny s největším prodejem nových vozů Citroën v Čechách. Celkově pak s Moravou mezi 7 největších prodejen z cca 50-ti. Jsme totiž dostatečně velcí, abychom měli širokou nabídku vozů (skladem u nás běžně máme 50 vozů) a dostatečně malí, abychom fungovali efektivně. Toto nám umožňuje vytvářet pro Vás nejvýhodnější nabídky cen nových vozů a služeb servisu.


Situace v prodeji stabilizovaná, stále jsme lídři :  v r. 2009 i 2010 jsme v naší prodejně v Kralupech n.V. opět prodali nejvíce nových vozů Citroen v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy!


Další úspěchy našeho prodeje :  v r. 2008 jsme v naší prodejně v Kralupech n.V. prodali nejvíce nových vozů Citroen v oblasti od pražského Václaváku až na severní Čechy!


Úspěchy našeho servisu:


Rok 2012: podle výzkumu dovozce vozů Citroen v ČR jsme tentokrát 4-tí  v hodnocení celkové spokojenosti kientů a opět ztrácíme na první 3 místa pouze 1-2%.


Rok 2010 a 2011: držíme pozice, jsme opět 5-tí s celkovou spokojeností klientů, přičemž na první 3 místa ztrácíme pouze 1-2%.


Rok 2009: jsme opět leadři. 5-tí s celkovou spokojeností klientů, přičemž na první 3 místa ztrácíme pouze 2%.


Rok 2008: mj. v průzkumu dovozce vozů Citroen v ČR v r.2008, máme nejvíce spokojených klientů s cenou opravy v našem servisu - nemusí to však vždy znamenat jen nejnižší cenu dílu či hod.sazby. U nás však zaplatíte vždy jen to co musíte, poctivě dodržujeme časové normy a řadu úkonů a nákladů běžně neúčtujeme (např. paušály za likvidaci dílů, drobný spotřební materiál a mazací tuky a další, cenu navyšující položky). V kvalitativních kritérií a spokojenosti zákazníků udržujeme nadále přední pozice, jsme vždy max. do 5-tého místa. Hodnocení klietů tedy potvrdilo, že u nás dosáhnete nejlepší poměr cena / výkon.


Rok 2006: Dovozce vozů Citroen v ČR, také pravidelně hodnotí dealery podle plnění prodejních a kvalitativních kritérií, tzv.VIP CLUB CITROEN a naše společnost se zde umístila na 1.místě. (hodnocení za 1/2, roku 2006).


Rok 2005: Dovozce vozů CITROËN ČR, nechal u nezávislé, renovované agentury GFK PRAHA, provést průzkum spokojenosti zákazníků s jednotlivými dealery vozů CITROËN v ČR. Na otázku celková spokojenost s dealerem, odpověděli procentuelně nejvíc, zcela spokojen, právě naši zákazníci (hodnocení za 1/2 roku 2005, avšak i v dalším období jsme se vždy umístili v tzv. první pětce). Děkujeme a vynasnažíme se i nadále být nejlepší.


Uvědomujeme si, že jedině spokojenost a přízeň našich zákazníků nám dovolí zastupovat tuto šarmantní francouzkou značku, jakou Citroën je, i v daleké budoucnosti a uděláme pro Vaši spokojenost maximum. 


Charitativní činnost


Aktualizováno: Celkem jsme na charitativní účely věnovali již více než 280 000,- Kč. Děkujeme, za  Vaši přízneň, což nám také umožnilo tyto dary věnovat, je to i Váš příspěvek.

2015 : z chráněné dílny ÚSP Snědovice (jenž je spádovou oblastí pro dospělé z celé ČR) jsme zakoupili několik dřevěných "houpacích" koníků, úhrnem za 24.000,- a rozdali jsme je na konci roku 2015 k vybraným novým vozům. Pár jich ještě  zbylo a rozdáme je - optejte se, k novému vozu ho můžete získat i Vy (podmínkou je krom Vašeho zájmu i malé dítě v rodině)

2014 : přiznáváme se, dali jsme si pauzu (i proto, že jsme dlouho váhali co smysluplného vybrat)


 • 2013: Opět jsme věnovali finanční dar nadaci Terezy Maxové ve výši 25.000,- Kč, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz).  Mj. jsme vždy později uvedeni ve složce Vaše pomoc, Dárci a partneři. Vzhledem k tomu, že přípěvky zasíláme na konci roku, bývá to podle aktualizace zařazeno v současném, či minulém roce. 
 • 2011: Opět jsme věnovali finanční dar nadaci Terezy Maxové ve výši 25.000,- Kč, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz). 
 • 2010: I v této ekonomicky složité době jsme opět věnovali finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč, informace, příspěvky, či kontakty najdete na www.fod.cz.
 • 2009: Finanční dar 25000,- Kč jsme věnovali nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem (více informací na www.terezamaxovadetem.cz) .
 • 2008: Opět jsme věnovali finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč, informace, příspěvky, či kontakty najdete na www.fod.cz.
 • 2007: Finanční dar 25000,- Kč jsme rozdělili mezi Dětský domov v Kralupech nad Vltavou(více info na www.detskydomovkralupy.ic.cz) a na pomoc dětem do nadace Naše dítě (více na www.nasedite.cz).
 • 2006: Poskytli jsme finanční dar Fondu ohrožených dětí ve výši 25.000,- Kč. Tento fond se stará o opuštěné a týrané děti a mj. provozuje tzv. KLOKÁNKY- informace či kontakty najdete na www.fod.cz. (Dar z roku 2006 byl podle aktualizace zařazen na www.fod.cz do roku 2007).
 • 2005: Přispěli jsme i na Pakistánské děti postižené zemětřesením na konci roku 2005, informace či kontakty na možné příspěvky najdete na www.handforhelp.cz.
 • 2004: Pro Arcidiecézní charitu Praha, s tzv. "Domem na půl cesty" v Minicích u Kralup n.Vlt, jsme zdarma zakoupili a zapůjčili vůz Citroën SAXO. Dům na půl cesty pomáhá dětem z dětských domovů, kteří dovršili věk 18 let a stát se o ně dovršením tohoto věku přestává dále starat, zařadit se do běžného života - dostudovat, najít práci atd.

   

 • Citroën Roadshow Mělník - Tesco 11.10.2018  Rezervujte si testovací jízdu a vyzkoušejte skvělé a pohodlné vozy Citroën. Jaké modely budete mít k dispozici? Otestujte si vůz Citroën C3 nebo Citroën C3 Aircross, kompaktní SUV kde se díky světlé výšce a velkým kolům budete cítit příjemně v terénu i na špatné silnici. Nebude chybět ani nepřehlédnutelný nový model C4 Cactus s hydraulickými dorazy a sedadla Advanced Comfort, k testovaní budete mít též osvědčené MPV C4 Spacetourer včetně 7 místné verze Grand C4 Spacetourer. Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu? V naší nabídce vozů bude i velkoprostorový Citroën SpaceTourer!

  Nebudou však chybět ani populární zavedené modely jako je C1 a především nový model rodinného vozu Berlingo s manuální i automatickou převodovkou!!!

  Navíc soutěž! Vyzkoušejte pohodlné vozy Citroën a vyhrajte. Po testovací jízdě budete automaticky zařazeni do slosování o některou ze tří výher. Hlavní cena je zápůjčka vozu Grand C4 SpaceTourer s plnou nádrží na 2 měsíce, 2. cena zápůjčka vozu Citroën na 2 týdny a 3. cena zápůjčka vozu Citroën na týden.  Citroën Roadshow Mělník - Tesco 11.10.2018

  POZOR změna otevírací doby 7:30-17:00 POZOR a SOBOTY ZAVŘENO
  Na přání mnohých z Vás, kdy jste požadovali dřívější ranní příjem vozů, jsme upravili otevírací dobu po-pá na 7:30h.

  Abychom celodenní zátěž zvládli v max. kvalitě pro Vás, odpoledne jsme ji upravili na 17:00h (není problém přijet k nám 15min. před koncem prac. doby).

  So:  trvale SOBOTY ZAVŘENO  Provozní doba o svátcích


  SERVIS VOZŮ V PLNÉM PROVOZU I OD 1.3.2021.   


  NOVÝ CITROËN C4  Vyniká rozměry s délkou 4,50 m, výkonností i sebevědomým vzhledem bez známek agresivity. Jeho široká a impozantní přední maska, vysoká kapota, elegantní tvary s výraznými designovými prvky jako jsou chrániče Airbump®, velká kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, kryty podvozku a podběhů kol a stylové střešní lišty ve dvoubarevném provedení oživují dnešní standardy segmentu vozů SUV.

  Nový Citroën SUV C5 Aircross je vybavený prosklenou panoramatickou střechou. Při pohledu z profilu vzniká souvislý prosklený pás, který dává vyniknout střeše zdánlivě plovoucí v prostoru a chromované liště ve tvaru písmene "C" vymezující kabinu vozu. Široká vertikálně orientovaná záď naznačuje velkorysou prostornost zavazadlového prostoru (580 až 720 l), po obou stranách ji ohraničují vystouplá světla se čtyřmi podlouhlými moduly s LED diodami a 3D efektem.

  30 KOMBINACÍ EXTERIÉRU, 5 PROVEDENÍ INTERIÉRU

  Nový SUV C5 Aircross nabízí širokou škálu vlastních úprav vozu. Celkem 30 možných kombinací exteriéru doplňuje 7 barev karoserie (bílá Banquise, černá Perla Nera, šedá Platinium, šedá Acier, červená Volcano, modrá Tijuca, bílá Nacré) a 3 balíčky Pack Color (Silver, White a Red). Karoserii v různých barevných odstínech lze kombinovat se střechou v odstínu černá Perla Nera.

  Individuální stylové úpravy se promítají i do interiéru Nového SUV C5 Aircross a jeho příjemného, světlého a elegantního provedení. V nabídce je 5 variant: kromě standardní verze to jsou provedení Wild Grey, Metropolitan Beige, Metropolitan Grey a Hype Brown vybavená sedadly Advanced Comfort.

  Tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy®

  Odpružení s tlumiči s hydraulickými dorazy je exkluzivní novinka značky Citroën, která Novému SUV Citroën C5 Aircross propůjčuje jedinečný jízdní komfort. Jedná se o inovaci, která umožňuje lépe absorbovat a filtrovat velké i malé nerovnosti na vozovce, vytváří dojem "létajícího koberce" a současně zajišťuje jisté vedení stopy i skvělou dynamiku jízdy. Zatímco klasické odpružení tvoří tlumič, pružina a mechanický doraz, v případě tlumičů s progresivními hydraulickými dorazy® se přidávají dva hydraulické dorazy – jeden pro rozpínání a jeden pro stlačení. V případě výrazného stlačení a rozpínání je pohyb zpomalen postupně, aniž by došlo k prudkému zastavení. Při mírném stlačení a rozpínání se vytváří dojem „létajícího koberce“ a pocit, že auto nad nerovnostmi vozovky doslova letí.

  Nová automatická převodovka EAT8
  Nové motory Euro 6.2

  Nový Citroën SUV C5 Aircross může být poháněný účinnými a výkonnými motory Euro 6.2 s manuální 6stupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8. Nabídka zahrnuje 2 benzinové verze PureTech 130 S&S MAN6 a PureTech 180 S&S EAT8 a 3 dieselové verze BlueHDi 130 S&S MAN6, BlueHDi 130 S&S EAT8 a BlueHDi 180 S&S EAT8.

  Nabízená nejnovější generace automatické převodovky EAT8, „Efficient Auto Transmission“ s 8 rychlostními stupni a ovládáním Shift and Park by wire poskytuje skutečný požitek z jízdy a vyšší účinnost:
  - spotřeba paliva se díky 2 dodatečným rychlostním stupňům v porovnání s předchozí verzí EAT6 snížila o 7 %,
  - řazení se 2 převodovými stupni navíc je hladší a řízení příjemnější.  DALŠÍ INFORMACE

  NOVÝ CITROËN C4

  SUV VÁS OHROMÍ
  Nový Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem.

  Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů, s LED diodami vytvářejícími světelný podpis.

  S tímto SUV ovládnete silnici! Díky své vysoké světlé výšce a velkým kolům se vůz cítí dobře v každém terénu, a to díky funkci díky Grip Control® se systémem Hill Descent Assist.

  Citroën C3 Aircross tak může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.

  Zavazadlový prostor nabízí vynikající objem 410 litrů, který se může díky zadní lavici dělené v poměru 2/3–1/3 se sklopitelnými opěradly a sedadly, které lze jednotlivě (2 části lavice) zvětšit na 520 litrů.

  C3 Aircross se vyznačuje bezprecedentní nabídkou osobních úprav na míru, kterou tvoří 90 barevných kombinací 8 odstínů karosérie, 4 odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčků Pack Color.

  5 VÝKONNÝCH MOTORŮ

  Široká škála výkonných a úsporných motorů nové generace kombinuje moderní technologie s příslibem, že se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je k dispozici s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.

   Automatická převodovka EAT6 spojená se systémem Stop & Start je k dispozici s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.

  DALŠÍ INFORMACE

  SUV VÁS OHROMÍ

  AKCE NA ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
  AKCE NA PNEU  V našem sortimentu naleznete tyto vozy: Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen Berlingo, Citroen Jumper, Citroen Jumpy
  © 2008 Citroën C-Car, Všechna práva vyhrazena.   |   Odkazy   |   Created by FlexWeb