Slevy na díly až 25%

SLEVY NA DÍLY AŽ 25% PODLE STÁŘÍ VOZU, PNEU SE SLEVOU 25 AŽ 40%, PNEUHOTEL

PNEUMATIKY SE SLEVOU 25 AŽ 40%  z doporučených cen, konkurujeme zavedeným e-shopům a přitom vše pořídíte bezpečně, se zárukou, na jednom místě, s  jistotou dodání vč. montáže.

NABÍZÍME PNEUHOTEL - žádná dřina s Vašimi pneu, žádné mytí doma. Za 987,- Kč Vám na sezonu uskladníme Vaše letní nebo zimní  kola (nebo jen pneumatiky) včetně opláchnutí nečistot před uskladněním.

Nabízíme pneu téměř všech značek (nedoporučujeme čínské výrobce - pozor na napodobeniny, např. místo Goodrich je čínský výrobce Goodride apod.),hlavně zn. NOKIAN, Michelin, Kléber , BF Goodrich aj....  

Pro nezávaznou nabídku cen nás kontaktujte na tel. 315 728 048 jsme tu pro Vás!

  • sleva 30% na plechová kola
  • sleva 35% na AL kola
  • dále nabízíme zvýhodněné ceny na originálního příslušenstv
  • sleva 10% na akumulátory
  • sleva 10% na střešní nosiče

NA VOZY STARŠÍ  5LET  NABÍZÍME SLEVU 10% z ceny práce a nově tzv. EURODÍLY , což jsou díly dovezené přímo z Citroen Francie, kvalitativně podobné prvovýrobě a s cenou nižší o cca 30% . Hlavně jde o spojky, výfuky, startéry, alternátory, tlumiče pérování, chladiče, brzdové kotouče, destičky, apod.

SLEVY AŽ 25% NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%.