O nás

Dealerství Citroën v Kralupech n.Vlt. zahájilo svou činnost v květnu roku 2003. Nový areál vznikl kompletní přestavbou původního autoservisu, a splňuje nejnovější požadavky firmy Citroën a zákazníků.
V novém areálu Vám nabízíme komplexní, kvalitní, služby, v prodeji nových a ojetých vozů a v péči o automobily. Navíc při čekání na opravy, můžete využít příjemné posezení s občerstvením a TV.

Podle nových evropských smluv vlastníme všechny tři dealerské koncese:

  • Prodej vozů Citroën
  • Servis vozů Citroën
  • Distribuce dílů Citroën

Toto nám umožňuje vytvářet pro Vás nejvýhodnější nabídky a co nejrychleji uspokojit Vaše požadavky. Jsme totiž dostatečně velcí, abychom měli širokou nabídku vozů (skladem u nás běžně máme 60 - 70 vozů) a dostatečně malí, abychom byli efektivní.

Samozřejmostí je kvalifikovaný personál, jež se pravidelně zúčastňuje kurzů pro zvyšování kvalifikace. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a naši pracovníci jsou držiteli titulů TECHNIK a MECHANIK EXPERT Citroën.

Uvědomujeme si, že jedině spokojenost a přízeň našich zákazníků nám dovolí zastupovat tuto šarmantní francouzkou značku, jakou Citroën je, i v daleké budoucnosti a uděláme pro Vaši spokojenost maximum.

Proč C-CAR Svoboda?

Ještě si dovolíme pár vět k názvu společnosti. Proč C - CAR Svoboda? C - CAR převzato z francouštiny (čteno francouzky sé - kar, znamená C jako Citroën - CAR = auto) na počest francouzké značce kterou prodáváme. SVOBODA - jako české jméno a záruka spokojenosti pro Vás, naše zákazníky, danou denní účastí vlastní osoby zakladatele na chodu provozovny. 

Přijeli si nás natočit z Francie

Přesto, že jsme na jaře roku 2005 byli poměrně mladou společností mezi dealery Citroen, doznalo se nám významné pocty. Přijeli si nás natočit filmaři od výrobce až z Francie, jako příkladného dealera v ČR. Zde je několik fotek z natáčení a focení.

Myslíme na potřebné

Více informací o charitativní činnosti naleznete na titulní straně, nebo v sekci Akce a novinky.

Vlastníme certifikát systému kontroly kvality ISO 9001

Abychom udrželi vysokou kvalitu našich služeb a dosahovali neustáleho zlepšování, zavedli jsme sytém kontroly kvality ISO 9001.

Každý rok provádí ronomovaná spol. ÚSMD  DEKRA  ověření  a  certifikaci  našeho  systému kontroly kvality ISO 9001. Vydaný certifikát je viditelně umístěn v naší provozovně.