Servis

Vlastníme všechny tři evropské koncese - prodej vozů, servis vozů a distribuce dílů zn. Citroën - toto nám umožňuje připravit pro Vás nejvýhodnější nabídku a co nejrychleji uspokojit Vaše požadavky.

Provádíme veškeré opravy, diagnostiku, montáž příslušeství, záruční a pozáruční servis vozů této pověstné francouzké značky (vč. oprav hydraulického odpružení, výměny a revize hydrokoulí.). Vedle toho provádíme běžné opravy a servis vozů ostatních značek, včetně výměny autoskel, montáže příslušenství a oprav havárií. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001.

Havarovali jste?

Vyřídíme za Vás agendu související se škodou (bez nutnosti Vaší návštěvy na pojišťovně). Půjčíme Vám náhradní vůz, jde-li o pojistnou událost, zajistíme v daných případech úhradu půjčovného z pojištění a Vy tak máte vůz po celou dobu opravy zdarma. Likvidace všech pojistných událostí formou "krycích dopisů" (platba z pojišťovny přímo na náš účet, vlastní likvidátor poj. událostí, nepotřebujete peníze na opravu) platí i na výměnu čelních skel.

Kvalifikovaný personál

Jsme profesionálové, naši mechanici a technici jsou pravidelně školeni (mj. ověřeno získáním titulu MECHANIK a TECHNIK EXPERT CITROËN dvou našich pracovníků) a používají kvalitní diagnostické přístroje a nářadí. Ručíme za kvalitu práce dílů, poskytujeme záruku na práci a díly až 24 měsíců. Nenamontujeme nic zbytečného, u nás se nemusíte obávat montáže dílů, které nebyly domluveny. Prvořadá je spokojenost a důvěra zákazníků.

Kvalifikovaný personál se pravidelně zúčastňuje kurzů pro zvyšování kvalifikace.Toto vše vytváří předpoklad pro profesionální přístup k Vám-našim zákazníkům. Našim cílem je nabídnout Vám kvalitní služby a vždy něco navíc, uděláme vše pro Vaši spokojenost!

Komplexní služby

Náš servis jsme postavili podle nejnovějších požadavků firmy Citroen a zákazníků. Pro příjem a výdej vozů je k dispozici vytápěná přijímací místnost se zvedacím zařízením (tzv. přímý příjem).

V dílnách servisu je prostor pro opravy až 9-ti vozů současně, disponujeme specielními originálními přípravky a nářadím pro opravu vozů Citroen a nejmodernější diagnostikou požadovanou výrobcem tzv. PROXIA. Pro seřízení podvozku používáme laserovou GEOMETRII, která poskytuje maximální přesnost nastavovaných parametrů.

Chronoservisu nabízíme rychlou výměnu olejů, brzdových segmentů a výfuků bez čekání.