Citroën C-Car  >  Servis
KDE NÁS NAJDETE?
Citroën C-Car
Mostní 749
278 01  Kralupy n. Vlt.

tel.: +420 315 728 038 (prodej)
tel.: +420 315 728 048 (servis)
fax: +420 315 741 942
e-mail: citroen@c-car.cz

Servis

Vlastníme všechny tři evropské koncese - prodej vozů, servis vozů a distribuce dílů zn. Citroën - toto nám umožňuje připravit pro Vás nejvýhodnější nabídku a co nejrychleji uspokojit Vaše požadavky.

Provádíme veškeré opravy, diagnostiku, montáž příslušeství, záruční a pozáruční servis vozů této pověstné francouzké značky (vč. oprav hydraulického odpružení, výměny a revize hydrokoulí.). Vedle toho provádíme běžné opravy a servis vozů ostatních značek, včetně výměny autoskel, montáže příslušenství a oprav havárií. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001.

Havarovali jste?

Vyřídíme za Vás agendu související se škodou (bez nutnosti Vaší návštěvy na pojišťovně). Půjčíme Vám náhradní vůz, jde-li o pojistnou událost, zajistíme v daných případech úhradu půjčovného z pojištění a Vy tak máte vůz po celou dobu opravy zdarma. Likvidace všech pojistných událostí formou "krycích dopisů" (platba z pojišťovny přímo na náš účet, vlastní likvidátor poj. událostí, nepotřebujete peníze na opravu) platí i na výměnu čelních skel.
 
 
 

Kvalifikovaný personál

Jsme profesionálové, naši mechanici a technici jsou pravidelně školeni (mj. ověřeno získáním titulu MECHANIK a TECHNIK EXPERT CITROËN dvou našich pracovníků) a používají kvalitní diagnostické přístroje a nářadí. Ručíme za kvalitu práce dílů, poskytujeme záruku na práci a díly až 24 měsíců. Nenamontujeme nic zbytečného, u nás se nemusíte obávat montáže dílů, které nebyly domluveny. Prvořadá je spokojenost a důvěra zákazníků.

Kvalifikovaný personál se pravidelně zúčastňuje kurzů pro zvyšování kvalifikace.Toto vše vytváří předpoklad pro profesionální přístup k Vám-našim zákazníkům. Našim cílem je nabídnout Vám kvalitní služby a vždy něco navíc, uděláme vše pro Vaši spokojenost!

Komplexní služby

Náš servis jsme postavili podle nejnovějších požadavků firmy Citroen a zákazníků. Pro příjem a výdej vozů je k dispozici vytápěná přijímací místnost se zvedacím zařízením (tzv. přímý příjem).

V dílnách servisu je prostor pro opravy až 9-ti vozů současně, disponujeme specielními originálními přípravky a nářadím pro opravu vozů Citroen a nejmodernější diagnostikou požadovanou výrobcem tzv. PROXIA. Pro seřízení podvozku používáme laserovou GEOMETRII, která poskytuje maximální přesnost nastavovaných parametrů.

V Chronoservisu nabízíme rychlou výměnu olejů, brzdových segmentů a výfuků bez čekání.

Pneuservis Vám nabídne výhodné ceny pneu, hliníkových i plechových disků na vozy všech značek. Pneu bez čekání namontujeme a vyvážíme, provádíme též opravy průpichů.

Prodej autodílů, doplňků a příslušenství dotváří komplexní nabídku služeb pro zákazníka. Prodáváme i provozní kapaliny vč. motorových olejů, filtrů a specielních náplní např. do hydraulických systémů tlumení apod., Hands Free sady, tažná zařízení, mechanické a elektronické zabezpečovací zařízení automobilů, střešní nosiče atd.

Speciální nabídku - oprav havárií využijí ti, co nemají škodu hrazenou z pojištění, nebo vlastní starší vůz. V tomto případě nabízíme možnost určení fixní ceny opravy dohodou. Servisu vozů z "neoriginálních dílů" mohou využít ti, co vlastní starší vůz.

V našem sortimentu naleznete tyto vozy: Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen Berlingo, Citroen Jumper, Citroen Jumpy
© 2008 Citroën C-Car, Všechna práva vyhrazena.   |   Odkazy   |   Created by FlexWeb